Časté dotazy

OPRAVDU JE PRVNÍ TÝDEN ZDARMA?

Ano. V Contours můžete využít akce a opravdu cvičit po celý jeden týden zdarma, a to bez jakýchkoliv závazků. Jakmile absolvujete první týden, můžete se sama rozhodnout, jestli chcete s Contours pokračovat, nebo nemáte zájem. V případě zájmu si můžete předplatit členství.

KOLIK STOJÍ ČLENSTVÍ V CONTOURS?

V tomto případě vám bohužel nemůžeme říci přesnou částku, protože ceny se liší dle doby a hlavně dle příslušné pobočky. Cenu však najdete u každé pobočky v přehledné tabulce.

JE PRO CVIČENÍ VĚKOVÝ LIMIT A MŮŽU CVIČIT I KDYŽ MÁM ZDRAVOTNÍ PROBLÉMY?

Pro cvičení v Contours se můžete rozhodnout v jakémkoliv věku, omezení nemáme. Máme klientky ve věku 18 let, ale cvičí u nás i ženy v důchodovém věku. Začít můžete kdykoliv.

Pokud máte nějaké zdravotní problémy, je to složitější. Záleží na jejich charakteru, ale vždy se s nimi svěřte. Na úvodní hodině vám trenérka cvičení plán modifikuje dle vašich omezení a sestaví vám tak cvičební plán přímo na míru. Zdraví je hlavní, a proto se svými problémy neváhejte svěřit, předcházíte tak případným problémům, pokud byste cvičila bez omezení.

MOHU SE PŘIHLÁSIT I KDYŽ JSEM NIKDY NECVIČILA, NIKDY NEBYLA V POSILOVNĚ?

Samozřejmě, je to pro vás nejlepší. Na úvodní hodině se vám bude věnovat trenérka, která vám ukáže, jak jednotlivé cviky na strojích správně provádět a společně si je vyzkoušíte. V průběhu tréninku vás ale bude stále kontrolovat, a opraví vás pokud byste dělala nějaké chyby.

Mnoho našich klientek začalo poprvé posilovat přímo v Contours.

JAK DLOUHO MUSÍM CVIČIT?

Je to zcela na vás, my vám doporučujeme 30 minutový trénink, který je vhodný pro nastartování vašeho metabolismu. Pokud chcete můžete cvičit i déle. Nezapomeňte ale na zavírací dobu pobočky. :)

Pokud je pobočka otevřena, můžete přijít kdykoli a cvičit jak dlouho chcete.

BUDU SE MUSET POKAŽDÉ OBJEDNÁVAT NA KONKRÉTNÍ HODINU?

Ne. Konkrétní čas je nutný pouze u úvodní hodiny, protože je třeba sladit čas s trenérkou, aby se vám mohla celou dobu první návštěvy 100% věnovat. Vysvětlí vám vše potřebné a ukáže vám jak správně cvičit. Na další hodiny se již objednávat nemusíte. Můžete přijít kdykoliv v průběhu otvírací doby.