Kruhový trénink pro ženy

Každé cvičení by mělo být komplexní, právě jako je tomu i v případě kruhového tréninku. Nebudeme vám namlouvat, že bez námahy, jako mávnutím kouzelného proutku zhubnete a vytvarujete vaše tělo. Přesto vás příjemně překvapí, jak časově nenáročný kruhový trénink je a jak rychle na sobě budete pozorovat první výsledky. Pro koho se tedy kruhový trénink hodí a jaké výsledky přináší?

Cvičení určené speciálně pro ženy

Ptáte se, proč je kruhový trénink určený výhradně pro ženy? Nehledejte za tím žádnou vědu, odpověď je překvapivě jednoduchá. Stavba ženského těla je samozřejmě velmi odlišná od stavby těla mužského, a to i co se týče oblastí, ve kterých vlivem nesprávného stravování a sedavého způsobu života dochází k usazování tuku. Proto je při cvičení vždy mít tento fakt na paměti a přizpůsobit tomu veškeré aktivity.

Zatímco muži se většinou spíše snaží nabrat svalovou hmotu, ženy chtějí vypadat štíhleji a pružněji. Proto je při kruhovém tréninku důraz kladen na to, aby se vaše svaly zpevnily. Zároveň však nedojde k jejich zvětšení. Kruhový trénink vám pomůže zatočit s tukem usazeným v takzvaných problémových partiích, tedy na bocích, hýždích, stehnech a na bříšku.

Komplexní cvičení pro viditelné výsledky

A čím to, že je kruhový trénink tak efektivní? Právě díky své komplexnosti! Promyšlená kombinace kardio a aerobních spolu s aktivitami anaerobními urychluje spalování tuků a formování a posilování svalové hmoty. Zapojování různých svalových skupin po celém těle vám zaručí rovnoměrné posílení celého těla.

Cvičení vhodné pro ženy všech generací

Nejedna žena v pokročilém věku se neodhodlá začít pravidelně navštěvovat posilovnu, neboť nechce čelit zkoumavým pohledům místních borců. To se vám však nemůže stát při kruhovém tréninku. Díky tomu, že budete při cvičení obklopena pouze dalšími cvičícími ženami, jistě rychle překonáte počáteční stud a rychle si cvičení oblíbíte. Přesvědčte se na vlastní oči, že kruhovému tréninku nepropadly jen mladé dívky, ale že si našel spoustu příznivkyň i mezi zralými ženami.

Pouhých 30 minut pro dokonalé tělo

V současné uspěchané době je i při nejlepší vůli často velmi obtížné vyšetřit si chvilku, natož třeba hodinu denně na cvičení. Naprosto vám rozumíme! Vězte však, že pro vás máme ideální řešení v podobě osvědčeného kruhového tréninku.

Časově nenáročné cvičení pro zaneprázdněné ženy nepochybně dokonale zapadne i do vašeho nabitého programu. Na cvičení vám totiž bude stačit pouhých 30 minut dvakrát až třikrát týdně. A samy uznejte, že to vůbec není mnoho! Vynechejte dvě epizody nekonečného seriálu, beztak vám nic neuteče, nebo zapomeňte na každodenní zbytečné pročítání bulvárních článků na internetu. Raději udělejte něco pro vaše zdraví a váš dobrý pocit!